Oferta | Ateneo.pl

Oferta

Oferta

Specjalizujemy się we wszystkich najważniejszych obszarach marketingu internetowego, które potrafimy realizować kompleksowo, w dobrym tempie i kosztach. Pomogą Ci one uzyskać odpowiednie efekty Twojego biznesu pozyskując źródła przychodów. Nasze wieloletnie doświadczenie w internet marketingu i programowaniu gwarantuje, że możemy zaproponować Ci bycie odpowiednim partnerem potrzebnym do realizacji Twoich celów.

Nasze usługi

Projektowanie stron www

Nasz zespół deweloperów i projektantów jest w stanie wykonać dla Ciebie profesjonalną i zgodną z Twoimi potrzebami stronę internetową. Pracując nad projektami możesz liczyć na konsultacje na każdym etapie projektowym, dzięki czemu dobrze zrozumiemy Twoje potrzeby. Zawsze umożliwiamy klientom kontrolować proces projektowy aż do etapu wdrożenia finalnego produktu. Potrafimy zaprojektować i wykonać każdy typ strony internetowej więc jeżeli poszukujesz spersonalizowanej witryny firmowej, portalu, katalogu produktowego, projektu banera lub szablonu aukcyjnego, możesz u nas liczyć na perfekcyjne projekty uszyte na miarę Twoich potrzeb.

Optymalizacja SEO

Nasi eksperci SEO posiadają ponad 10 letnie doświadczenie w pozycjonowaniu. Audytujemy i optymalizujemy Twoją stronę rozpoczynając od szczegółowej analizy treści i słów kluczowych, poprzez szczegółowy audyt SEO i jego wykonanie. Nasz wyspecjalizowany zespół profesjonalnych SEO potrafi poprawiać widoczność Twojej strony w wyszukiwarce na każdym etapie pozycjonowania począwszy od stworzenia spersonalizowanej strategii SEO aż do monitorowania zmian kontentu i struktury strony, rozpoznając obszary do poprawy.

Zarządzanie kampaniami PPC

Pay Per Click (PPC) jest najpopularniejszą formą płatnej reklamy, która umożliwia pozyskiwać ruch na Twoją witrynę niemal natychmiastowo. Publikując swoją reklamę płacisz tylko wtedy gdy użytkownik wejdzie na Twoją stronę. Naszą rolą jest spowodowanie aby ten ruch był jak najlepszej jakości pomagając osiągnąć sukces Twoim kampaniom i sprawić, żeby Twój budżet wydawany był sensownie.

Pozyskiwanie linków (link building)

Ateneo posiada bardzo szanowany i doświadczony zespół pozycjonerów, który pracuje wyłącznie nad pozyskiwaniem linków aby podnosić rankingi twojej strony. Link building to proces ręcznego budowania linków do swojej strony w celu poprawy rankingów witryny. Wszystkie nasze działania związane z pozyskiwaniem linków są w 100% bezpieczne, wykonywanie ręczne i w sposób zgodny z zaleceniami google. 

Zarządzanie reputacją

Nasz zespół manadżerów marki będzie asystował w budowaniu reputacji Twojej marki abyś miał pewność, że informacje o Twojej działalności są w internecie odpowiednio przygotowywane, monitorowane i chronione. 

Inteligentne zarządzanie reputacją pozwala budować pozytywne postrzeganie klientów wobec Twojej marki i zachęcać do zakupu produktu lub usługi. Słaba reputacja może negatywnie wpłynąć na sprzedaż, a także zniechęcić tych, którzy chcą współpracwoać z Tobą - pozbawiając cię nowych kontrahentów, jak i przychodów. Potrafimy też zapchnąć negatywne komentarze o Twojej firmie w dalekie rejony wyszukiwarki.

Social Media Marketing

Social Media Marketing jest fenomenalną, szybko rozwijającą się częścią marketingu internetowego. Do tej pory, na świecie Facebook zdobył prawie 800 milionów użytkowników, a Twitter ponad 200 milionów. Coraz większą popularność zyskują Google+, piterest otaz Instagram. Sieci społecznościowe są idealnym sposobem udostępniania informacji, badania potrzeb i do komunikowania się z grupą docelową. Nasz zespół pomoże Ci wykorzystać moc sieci społecznościowych do rozpowszechniania wiadomości o produktach i usługach Twojej firmy, a także współdziałanie z klientami i słuchania ich uwag i opinii.

Programowanie aplikacji

Posiadamy ponad 3-letnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań dotyczących oprogramowania. Skupiamy się na dostarczaniu niestandardowych rozwiązań w tym do tworzenia oprogramowania na zamówienie, ulepszeń, testowania, utrzymania i doradztwa. Jesteśmy niezwykle elastyczni i pewni w tworzeniu oprogramowania dla wielu gałęzi przemysłu w zaawanasowanej technologii.

Copywriting (Content marketing)

Nasz zespół copywriterów potrafi pisać teksty dowolnego typu na każdy temat dotyczący Twojej strony internetowej. Pisaliśmy treści w imieniu wielu witryn firmowych jak i blogów, prasy i mediów społecznościowych. Aktualnie oferujemy: opracowywanie treści reklamowych, artykuły informacyjne, treści do witryn firmowych, treści blogowe, aktualności, poradniki, komunikaty prasowe i wiele innych. Przed przystąpieniem do prac dokładnie analizujemy grupę odbiorców. Co najważniejsze, pamiętamy o wyszukiwarkach tak aby treść naturalnie się pozycjonowała i sprowadzała odpowiedni ruch. 

E-Commerce

Nasze usługi e-commerce pomogą Ci przygotować sklep internetowy, który jest szybki, bezpieczny i łatwy do poruszania dla użytkowników. Nasz zespół pomoże Ci stworzyć spersonalizowany sklep internetowy wraz z szeregiem dodatkowych funkcjonalności, takich jak integracja z szybkimi płatnościami online, porównywarkami cenowymi i innymi cechami wg. Twoich potrzeb.  

Multimedia

Nasze studio multimedialne specjalizuje się w tworzeniu animacji różnych typów, począwszy od prezentacji multimedialnych aż do filmów animowanych, które pomogą Twojej firmie wyróżnić się spośród konkurencji. Nasz zespół wykorzystuje najnowsze techniki aby przyciągnąć uwagę użytkownika. Cokolwiek zechcesz przekazać, będziemy potrafili to przygotować dla Ciebie!

E-mail marketing

Nasze usługi z zakresu email marketingu obejmują projektowanie i wysyłkę emailingów oraz zarządzanie bazami. Email marketing jest jedną z najbardziej skutecznych metod komunikacji z klientami.

Rozwiązania mobilne

A Ateneo posiaamy specjalistów rozwiązań mobilnych. Jesteśmy w stanie przygotować aplikacje dla wszystkich rodzajów telefonów i urządzeń: iPhone, iPad, Android, BlackBerry i inne. Podczas przygotowywania rozwiązań mobilnych nasze zespoły współpracować z wami, aby najpierw opracować pomysł aplikacji i dostosowany dla potrzeb użytkowników a następnie osobiście go zrealizować. Jesteśmy w stanie przejść dodatkowe kilometry, aby być pewnym, że aplikacja wyróżnia się spośród wszystkich innych aplikacji na rynku.

Identyfikacja wizualna

Oferujemy projektowanie i przygotowanie do druku zgodne z zasadami druku. Przygotowujemy kompletne identyfikacje wizualne począwszy od projektowania logo, wizytówek, papierów firmowych, kopert i innych form reklamy drukowanej.

Skontaktuj się

Niezależnie od Twoich wymagań i budżetu, możemy pomóc Ci w pełni wykorzystać to, co Internet ma do zaoferowania dla Twojej firmy. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby dowiedzieć się więcej, lub zwrócić się o bezpłatną indywidualną ofertę za pomocą formularza kontaktu.

 

 

 


proszę zaczekaj chwileczkę...

proszę zaczekaj chwileczkę...