Strony www | Ateneo.pl

Oferta

Strony www

Od ponad 4 lat rozwijamy się w zakresie projektowania stron internetowych. Rozumiemy jak ważne jest dla Twojej witryny, aby wszystko było zaprojektowane zgodnie z założeniami. Dlatego oferujemy szeroki zakres rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających dostarczyć produkt, który Ci będzie odpowiadał.

Nasze rozwiązania są niedrogie, profesjonalne i najwyższej jakości. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby zrozumieć ich potrzeby biznesowe gwarantując wysoki poziom kontroli nad produktem finalnym.

Cokolwiek szukasz, czy jest to szyta na miarę strona internetowa, landing page, szablon aukcyjny, baner lub inny projekt twórczy, nasz doświadczony zespół z przyjemnością Ci pomoże.

Witryny internetowe tworzymy najczęścniej przy użyciu języka PHP wykorzystując popularny framework ZEND. Ten popularny, język programowania open source pozwala na dużą elastyczność, szybkość działania i bezpieczeństwo. 

Nasze usługi

Witryny firmowe - tworzymy witryny firmowe przeznaczone dla małych firm jak i korporacji z możliwością zarządzania przez autorski CMS

Portale internetowe - tworzymy systemy portalowe pozwalający zarządzeć dużą ilością treści oraz posiadający inne ważne dla portali cechy.

Katalogi produktowewitryny pozwalające w pełni zaprezentować Twoje produkty. Katalog może docelowo rozwinąć się w sklep internetowy.

Projektowanie elementów graficznych i banerów - wykonujemy szereg kreatywnych elementów graficznych, w tym projektowanie banerów reklamowych, projekty e-maili reklamowych, szablony aukcji internetowych, grafiki do mediów społecznościowych, inforgrafiki itp. .

Projektowanie szablonów aukcji - szablony aukcyjne pozwalają w szybki i elegencki sposób zaprezentować markę na portalach aukcyjnych. Landing page to świetna alternatywa dla jednorazowych akcji promocyjnych, kampanii reklamowych. 

Landing page - Przygotowanie landing page jest tańsze niż tworzenie osobnej strony internetowej zwłaszcza w przypadku gdy opierają się o grafikę istniejącej witryny. Idealnia nadają się do przeprowadzania jednorazowych akcji promocyjnych i kampanii reklamowych.

Dlaczego Ateneo?

Nasz doświadczony team projektantów posiada szeroki zakres umiejętności z każdej dziedziny  marketingu internetowego. Oznacza to, że dzięki naszej rygorystycznej wewnętrznej kontroli jakości nasze projekty są zawsze dobrze przygotowywane do ich promocji i dalszego rozwoju.

Wierzymy, że gwarantując transparentność procesu projektowego umożliwiającą pełną współpracę z naszymi klientami uzyskamy najlepszy możliwy efekt końcowy.

Nasze rozwiązania webowe i projektowe nie kosztują fortuny, co oznacza, że zapłacisz dokładnie tyle ile projekt jest warty a w przypadku gdyby projekt przekroczył zakładany budżet poinformujemy Cię o tym w celu podjęcia dalszych decyzji. 

Skontaktuj się

Niezależnie od Twoich wymagań i budżetu, możemy pomóc Ci w pełni wykorzystać to, co Internet ma do zaoferowania dla Twojej firmy. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby dowiedzieć się więcej, lub zwrócić się o bezpłatną indywidualną ofertę za pomocą formularza kontaktu.

 

 

 


proszę zaczekaj chwileczkę...

proszę zaczekaj chwileczkę...