Strategia SEO - pozycjonowanie i audyt strony internetowej | Ateneo.pl

Pakiety SEO PR

Przedstawiamy kilka popularnych wśród naszych klientów pakietów SEO PR strony internetowej, które skutecznie wypozycjonują Twoją witrynę. 

Posiadamy pakiety przeznaczone dla małych, początkujących stron, jak i wersje rozbudowane dla bardzo wymagających branż. W każdy z nich wykonujemy audyt techniczny strony a następnie przechodzimy do cyklicznych działań promocyjnych. W ten sposób w relatywnie tani i efektywny sposób uruchomisz reklamę swojej firmy. Złożoność pozycjonowania oznacza, że na efekty zazwyczaj trzeba poczekać kilka miesięcy, jednak ta inwestycja zwraca się z nawiązką w postaci ciągle dodatkowego ruchu dla Twojej witryny. Jeżeli któryś z pakietów zwrócił Twoją uwagę, wypełnij niezobowiązujący brief reklamowy. Na jego podstawie dokonamy dalszych analiz do przygotowania Twojej kampanii.

Zapoznaj się z przykładowymi pakietami pozycjonowania strony internetowej, następnie wypełnij niezobowiązujący brief reklamowy a my na podstawie tych informacji przygotujemy ofertę dla Ciebie.


Przykładowe pakiety:

Pakiety_SEO_PR_pozycjonowanie_audyt

W przypadku dysponowania na pozycjonowanie innym budżetem, potrzebami lub koniecznoścą pracy w niezwykle trudnej branży - przygototujemy Ci ofertę dopasowaną do Twoich wymagań. Pozycjonowanie jest formą długofalowej reklamy (min. 6 miesięcy), jednak nie zaoferujemy Państwu czegoś co może nie działać w długim okresie działań. Dlatego niezwykle ważna jest wstępna analiza Pańśtwa branży.

Masz inne pytania lub problem z wypełnieniem briefa reklamowego? Zadzwoń na nr: 608 386 316 lub napisz przez formularz kontaktowy