Witryny firmowe | Ateneo.pl

Witryny firmowe

Witryny firmowe to zwykle strony przeznaczone do prezentacji usług lub produktów. Mogą to być zarówno rozbudowane strony z CMS'em jak i małe pozwalające rozpocząć działalność internetową. 

Wszystkie strony internetowe tworzymy przy użyciu PHP wykorzystując popularny framework ZEND. Ten popularny, język programowania open source jest znany wśród wielu programistów, pozwala na dużą elastyczność kodowania, gwarantuje wysoką szybkość działania i bezpieczeństwo.

Oferujemy:

Witryny firmowe z cmsem. Implementowany autorski system CMS służy do aktualizacji strony bezpośrednio przez administratora i nie wymaga znajomości programowania.

Witryny firmowe bez cms. W przypadku małych stron lub witryn o niskim budżecie nie zawsze jest konieczność przygotowywania CMS'a, nasze strony HTML są proste, niezawodne i uniwersalne a aktualizacja dokonywana jest w tym przypadku przez programistę bądź użytkownika znającego podstawy html.

Dlaczego Ateneo?

Nasz doświadczony team projektantów i developerów gwarantuje prawidłowe i zgodnie z ustaleniami wykonanie witryny firmowej. W swoim portfolio posiadamy zarówno witryny małej wielkości (do kilku podstron) jak również witryny duże (często korporacyjne) z kilkuset podstronami. 

Dzięki naszej rygorystycznej wewnętrznej kontroli jakości nasze projekty są zawsze dobrze przygotowywane do ich promocji i dalszego rozwoju.

Wierzymy, że gwarantując transparentność procesu projektowego umożliwiającą pełną współpracę z naszymi klientami uzyskamy najlepszy możliwy efekt końcowy.

Nasze witryny firmowe nie kosztują fortuny i mogą być dostosowane do Twoich mozliwości finansowych.

Skontaktuj się

Niezależnie od Twoich wymagań i budżetu, możemy pomóc Ci w pełni wykorzystać to, co Internet ma do zaoferowania dla Twojej firmy. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby dowiedzieć się więcej, lub zwrócić się o bezpłatną indywidualną ofertę za pomocą formularza kontaktu.


proszę zaczekaj chwileczkę...

proszę zaczekaj chwileczkę...