Pozycjonowanie (SEO) | Ateneo.pl

Pozycjonowanie (SEO)

Pozycjonowanie (SEO) gwarantuje stały dopływ potencjalnych klientów dla Twojej firmy. Rozpoczynając wspólpracę z nami możesz liczyć na dobór odpowiednich do pozycjonowania słów kluczowych oraz bezpieczne i skuteczne wypozycjonowanie ich w rankingu google.

Oferujemy:
Dobór słów kluczowych (Keyword research)
Analiza słów kluczowych stanowi podstawę dalszych działań optymalizacji i pozycjonowania. Analizujemy popularność słów kluczowych, potencjalną skuteczność. Na tej podstawie powstaje wycena oparta o rozliczenie za efekt.

Optymalizacja stron (SEO)
Działania wykonywane na pozycjonowanej stronie, związane z szeregiem zabiegów pomagających przygotować ją do skutecznego pozycjonowania.

Linkowanie (linkbuilding) 
Ciągłe, konsekwentne zdobywanie dobrych jakościowo linków pozycjonujących pozwali osiągać najwyższe pozycje w google.

Optymalizacja Google maps
W niektórych sytuacjach optymalizacja google maps jest istotna i powoduje pojawienie się Twojej strony w dodatkowych wynikach wyszukania google.

Audyt strony jest nieocenionym narzędziem pomiarowym, które da odpowiedź jak dobrze witryna jest wykonana. W czasie, strony mogą posiadać nieprawidłowe, zdezktualizowane treści oraz linkowanie wewnętrzne. Nadwyżka problemów tego rodzaju może spowolnić swoją witrynę i być frustrująca dla użytkowników.

Audyt strony internetowej pomaga zidentyfikować wady i odnaleźć mocne strony w Twojej witrynie, a to pierwszy krok do stworzenia wysokiej jakości marki online zawierającej treści i zdjęcia.

Skontaktuj się

Niezależnie od Twoich wymagań i budżetu, możemy pomóc Ci w pełni wykorzystać to, co Internet ma do zaoferowania dla Twojej firmy. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby dowiedzieć się więcej lub zwrócić się o bezpłatną indywidualną ofertę za pomocą formularza kontaktu.


proszę zaczekaj chwileczkę...

proszę zaczekaj chwileczkę...