Pozycjonowanie (SEO) | Ateneo.pl

Oferta

Pozycjonowanie (SEO)

Pozycjonowanie (SEO) gwarantuje stały dopływ potencjalnych klientów dla Twojej firmy. Rozpoczynając wspólpracę z nami możesz liczyć na dobór odpowiednich do pozycjonowania słów kluczowych oraz bezpieczne i skuteczne wypozycjonowanie ich w rankingu google.

Oferujemy:
Dobór słów kluczowych (Keyword research)
Analiza słów kluczowych stanowi podstawę dalszych działań optymalizacji i pozycjonowania. Analizujemy popularność słów kluczowych, potencjalną skuteczność. Na tej podstawie powstaje wycena oparta o rozliczenie za efekt.

Optymalizacja stron (SEO)
Działania wykonywane na pozycjonowanej stronie, związane z szeregiem zabiegów pomagających przygotować ją do skutecznego pozycjonowania.

Linkowanie (linkbuilding) 
Ciągłe, konsekwentne zdobywanie dobrych jakościowo linków pozycjonujących pozwali osiągać najwyższe pozycje w google.

Optymalizacja Google maps
W niektórych sytuacjach optymalizacja google maps jest istotna i powoduje pojawienie się Twojej strony w dodatkowych wynikach wyszukania google.

Audyt strony jest nieocenionym narzędziem pomiarowym, które da odpowiedź jak dobrze witryna jest wykonana. W czasie, strony mogą posiadać nieprawidłowe, zdezktualizowane treści oraz linkowanie wewnętrzne. Nadwyżka problemów tego rodzaju może spowolnić swoją witrynę i być frustrująca dla użytkowników.

Współpracując z Ateneo zobowiązujemy się do gruntownej kontroli strony badając każdy aspekt działania witryny , rozpoczynając od badania prędkości witryny, gęstości słów kluczowych i analizy metadanych.

Audyt strony internetowej pomaga zidentyfikować wady i odnaleźć mocne strony w Twojej witrynie, a to pierwszy krok do stworzenia wysokiej jakości marki online zawierającej treści i zdjęcia.

Jakie są korzyści z audytu strony?

Audyt strony powinien obejmować każdy aspekt obecności online Twojej firmy w celu wykonania go jak najlepiej. Typowy audyt zwykle obejmuje:

Techniki SEO:

- badania i analizy słów kluczowych

- gęstość słów kluczowych

- analiza meetadanych 

- poprawność semantyczną kodu 

- strukturę strony

- linkowanie

- poziom indeksacji strony

Użyteczność:

- poziom spełenienia wytycznych dla osób niepełnosprawnych

- badanie przejżystości ścieżek dotarcia do odpowiedniej treści

- wyraźnie oznakowane elementy CTA (Clik to Action)

- szybkość strony

Widoczność i śledzenie danych:

- współczynnik odrzuceń, współczynniki konwersji, analiza ruchu

- analiza linków zewnętrznych,

- analiza prezentacji contentu np. materiały do pobrania, komunikacja z użytkownikiem, formularze

Jak możemy pomóc

Kompleksowy raport - na podstawie audytu strony oferujemy gruntowną raport na temat każdego z wyżej wymienionych zagadnień oraz harmonogram działań umożliwiający systematyczne działania na rzecz rozwiązania każdego problemu.

Optymalizacja struktury WWW - wynik audyty może pomóc zaplanować/zmodyfikować i wdrożyć strukturę, która poprawi ścieżki konwersji oraz zapewni poprawną indeksację w wyszukiwarkach.

Rekonendacje dotyczące najlepszych praktyk - dostarczamy wskazówki na temat wszystkich aspektów tworzenia treści, począwszy od tytułów, linkowania wśród tekstowego aż do skutecznych wezwań do działania.

Pozycjonowanie treści - w przypadku dalszych potrzeb optymalizacyjnych oferujemy testowanie wielowymiarowe pomagające uzyskać najlepszą pozycję dla poszczególnych elementów treści na każdej stronie. Poprzez eksperymentowanie na poszczególnych elementach strony takich jak grafika, przyciski, CTA , banery reklamowe itp. możemy ustalić, jaka konfiguracja witryny tworzy najwyższe współczynniki konwersji.

Szybkość ładowania strony - badać możliwości zwiększenia prędkości witryny zmniejszając jej czas ładowania.

Google Analytics - wdrażając wynki audytu możemy dodać tagi GA do każdej strony witryny, śledzić materiały do pobrania, wezwania do działania i odsyłacze , które pomogą Ci zrozumieć, co Twoja witryna wykonuje dobrze, a co można poprawić.

Skontaktuj się

Niezależnie od Twoich wymagań i budżetu, możemy pomóc Ci w pełni wykorzystać to, co Internet ma do zaoferowania dla Twojej firmy. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby dowiedzieć się więcej, lub zwrócić się o bezpłatną indywidualną ofertę za pomocą formularza kontaktu.


proszę zaczekaj chwileczkę...

proszę zaczekaj chwileczkę...