Pozycjonowanie Bielsko-Biała - Marketing internetowy Bielsko-Biała - oddział Ateneo

Marketing internetowy Bielsko-Biała - oddział Ateneo

Marketing internetowy Bielsko-Biała

Nasza cyfrowa agencja interaktywna posiada oddział w Bielsku-Białej przy ul. Podwale 33, dzięki czemu możemy być bliżej klientów z województwa śląskiego, a w szczególności tych z regionu Podbeskidzia. Jeśli jesteś właścicielem firmy lub kierownikiem działu marketingu, działasz w okolicach miasta Bielsko-Biała i szukasz skutecznych rozwiązań w zakresie: SEO, kampanii SEM/PPC, social media czy content marketingu, to zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym zakresem działań w ramach naszej oferty “marketing internetowy Bielsko-Biała”.

Pozycjonowanie Bielsko-Biała

Działania związane z dziedziną SEO, to zdecydowanie nasza specjalność. Pakiet “pozycjonowanie Bielsko-Biała” obejmuje szereg zadań, które pozwalają naszym klientom na zajmowanie wysokich miejsc w wyszukiwarce Google:
Dobór słów kluczowych
Optymalizacja stron
Linkowanie
Optymalizacja Google Maps
Doskonale wiemy, że pozycjonowanie stron z frazami “Bielsko” czy “Bielsko-Biała” może przynieść twojej firmie ogromne korzyści na rynku lokalnym.

Audyt strony internetowej Bielsko-Biała

Przed rozpoczęciem właściwej optymalizacji SEO, nasz zespół wykonuje kompleksowy audyt strony internetowej. W wyniku analizy opracowujemy ok. 50-stronicowy dokument, w którym znajdzie się diagnoza problemów z daną witryną internetową i propozycje odpowiednich rozwiązań. Audyty stron internetowych w Bielsku-Białej można również zamówić jako zupełnie oddzielną usługę.

Kampanie SEM/PPC Bielsko-Biała

Dla biznesów lokalnych w okolicach miasta Bielsko-Biała kampanie SEM/PPC sprawdzą się idealnie. Najczęściej wykorzystujemy do tego celu kampanie Google Adwords, dzięki którym możemy dokładnie targetować potencjalnych klientów na podstawie wielu parametrów, m.in: lokalizacja, wiek, płeć, zainteresowania, preferencje zakupowe i wiele innych. Oferta “kampanie SEM/PPC Bielsko-Biała” istnieje możliwość prowadzenia następujących typów kampanii:
 
Google Adwords
Google Remarketing 
Google Zakupy 
FAP (Facebook Advertising Program) 
YouTube (True View) 
RTB 
Kampanie tekstowo-graficzne
Yandex direct 

Social Media Marketing Bielsko-Biała

Podobnie jak w przypadku kampanii SEM/PPC, firmy działające na rynku lokalnym okolic miasta Bielsko-Biała mogą odnieść spore korzyści za pomocą narzędzi, jakie daje Social Media Marketing. Oprócz działań związanych z najpopularniejszą platformą społecznościową, jaką jest Facebook, oferujemy działania w pozostałych mediach społecznościowych: Twitter, Google+, Instagram, Pinterest, LinkedIn i wiele innych. Wiemy jak korzystać z narzędzi targetowania, aby twój Social Media Marketing Bielsko-Biała przyniósł wymierne korzyści na rynku lokalnym.

E-mail marketing Bielsko-Biała

Czy wiesz, że e-mail marketing jest jedną z najbardziej angażujących metod komunikacji z klientami? Niestety, ta forma marketingu internetowego w Bielsku-Białej wciąż nie jest w pełni wykorzystywana przez lokalne firmy. W ramach oferty “e-mail marketing Bielsko-Biała” zbudujemy dla ciebie bazę mailingową, zaprojektujemy szablon newslettera, który zainteresuje twoich subskrybentów, a także zajmiemy się systematyczną wysyłką wiadomości.

Copywriting Bielsko-Biała

Copywriting Bielsko-Biała obejmuje przede wszystkim działania uzupełniające dla optymalizacji SEO. To jednak nie wszystko. Wiemy, że twoja firma jest ekspertem na lokalnym rynku miasta Bielsko-Biała. Nasz zespół copywriterów we współpracy z grafikami, stworzy dla twojej firmy unikalne treści content marketingowe, które wzbogacą twoją stronę internetową.

Marketing internetowy w Bielsku-Białej

Ateneo - marketing internetowy Bielsko-Biała, to idealne rozwiązanie dla twojej firmy, działającej na lokalnym rynku województwa śląskiego w regionie Podbeskidzia. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, a pomożemy wybrać odpowiednie działania z korzyścią dla twojego biznesu.


proszę zaczekaj chwileczkę...

proszę zaczekaj chwileczkę...