Junior ADS Manager - Bielsko-Biała | Ateneo.pl

Junior ADS Manager - Bielsko-Biała

W związku z rozwojem naszego działu reklamowego poszukujemy osoby na stanowisko: Junior ADS Manager do naszego biura w Bielsku-Białej. 

Jeżeli aktywnie rozwijasz swoje umiejętności w jednej lub kilku z poniżej wymienionych dziedzin, wyślij nam CV na adres biuro@ateneo.pl. Dodatkowo napisz w emailu, jakie są Twoje doświadczenia w:
1. Google ADS
2. Facebook ADS
3. Analityce internetowej
4. Content marketingu
5. Social mediach
6. Web developingu
7. SEO

Na końcu prosimy opisać swoją dyspozycyjność. Praca w oparciu o umowę o pracę lub umowę współpracy B2B. 

Nie poszukujemy Supermana, bo ten istnieje tylko w komiksach – dużo bardziej wolimy otwartych, nastawionych na rozwój ludzi, których przystosujemy do kultury organizacyjnej naszej firmy. Stanowisko idealne dla osoby z ok. 0,5 - 1 rocznym stażem w jednej lub więcej powyższych specjalizacji.

Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Istnieje także możliwość zatrudnienia w naszej drugiej lokalizacji (Andrychów). Do zobaczenia w kolejnym etapie rekrutacji!

W CV prosimy o dopisanie klauzuli o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.


proszę zaczekaj chwileczkę...

proszę zaczekaj chwileczkę...