E-mail marketing | Ateneo.pl

E-mail marketing

Wykonując z nami email marketing możesz być pewien kompleksowej obsługi. Rozpoczynamy od zbudowania szablonu mailingowego a następnie wypełniamy go treściami. Po Twojej akceptacji i ustaleniu terminu wysyłki, wykonujemy wysyłkę do Twojej bazy. Na końcu przygotowujemy raport. W każdym mailingu znajduje się również link do wypisania z bazy mailowej.

 Przykładowe pakiety:

AktywnośćPrzykładowy pakietOpis
Działania przygotowawcze
Opracowanie strategii i raportowania
W pierwszym miesiącu współpracy opracowujemy strategię, którą wdrażamy oraz modyfikujemy w razie potrzeb. Przygotowujemy również szablon raportu.
Przygotowanie aplikacji email marketingowej
Przygotowujemy aplikację mailingową. Importujemy bazy emailowe i budujemy mechanizmy zarządzania nimi. Istnieje również możliwość wykorzystania zarekomendowanych przez Państwa aplikacji mailingowych.
Przygotowanie szablonu newslettera3 / miesiącNa podstawie dostarczonych materiałów przygotowujemy szablon do wysyłki newslettera, który będzie służyć za podstawę późniejszych wysyłek. Newsletter zawiera linki do "wersji online" oraz link "do wypisania się" z bazy newsletterowej.
Działania cykliczne 
Przygotowanie newslettera3 / miesiącWykorzystujemy szablon do prztgotowania gotowego emailingu. Po jego akceptacji następuje wysyłka.
Wysyłka newslettera3 / miesiącWysyłamy i raportujemy wysyłkę newslettera.
Wnioski i raportowanie
Na koniec miesiąca przygotowujemy wnioski z prowadzonych działań.
Inne parametry
Dla kogowysokie potrzeby komunikacyjnePakiet powinien być dostosowany do aktualnych potrzeb content marketingowych Twojego biznesu.
Umowaminimum
3 miesięce
Formalności związane z umową współpracy umożliwiające rozpoczęcie działań.
Liczba roboczogodzin10Liczba godzin przeznaczonych na email marketing w każdym miesiącu.

 

Poproś nas o bezpłatną wycenę, napisz do nas przez formularz kontaktowy