Pakiety Google Ads - skuteczna reklama w Internecie | Ateneo.pl

Pakiety Google ADS

Poprzez ekosystem reklam Google Ads (dawniej AdWords) bardzo szybko dotrzesz ze swoją ofertą do zainteresowanych klientów. Niezależnie jakie produkty sprzedajesz lub jakie usługi świadczysz - dobierzemy właściwe kanały reklamowe i formaty w obrębie rozbudowanego systemu google Ads dla jak najlepszych rezultatów.

 

Dlaczego warto wybrać Kampanie Google Ads?

  • reklama jest widoczna już w ciągu 24h. Nie ma szybszego sposobu na dotarcie z reklamą do zainteresowanych odbiorców.
  • pełna kontrola nad budżetem i elastyczność. Nie ma dolnej i górnej stawki, zmiany budżetów dziennych można korygować w każdej chwili a budżet miesięczny dostosowany do Twoich możliwości. Nasze propozycje działań i budżetów znajdziesz w przygotowanych poniżej pakietach Google Ads.
  • wszechstronna forma reklamy pozwalająca osiągać rozmaite cele - sprzedaż, leady, zwiększenie rozpoznawalności marki.
  • ogromny zasięg - 98% internautów w Polsce używa wyszukiwarki Google poszukując firm, usług, informacji i opinii. Dodatkowo Google ads to także dostęp do setek tysięcy witryn w ramach sieci reklamowej Google (Google Display Network), w tym największych portali jak Onet, wp.pl, Interia, OLX, Gazeta.pl

Dlaczego warto nam powierzyć kampanie?

  • jesteśmy certyfikowanym partnerem Google. Posiadamy 4 specjalizacje obejmujące wszystkie najważniejsze typy kampanii. Zdobyliśmy spore doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads - dla wielu branż, o małych i dużych budżetach oraz rozmaitych celach biznesowych. Dostosujemy działania zgodnie z Twoimi celami, dlatego zachęcamy do wypełnienia znajdującego się poniżej briefu reklamowego.
  • zanim uruchomimy kampanię opracowujemy strategię zgodnie z Twoja działalnością, indywidualnie ustalimy jej parametry i mierzalne cele. Bez szablonowych i nieistotnych wskaźników. Skupiamy się na Twoich celach biznesowych.
  • zapewniamy jasne i uczciwe warunki współpracy, pełna transparentność działań (m.in. dostęp do konta Google ADS, raporty miesięczne i wnioski z kampanii).
  • wygodna i przejrzysta forma komunikacji na naszym autorskim systemie (Platforma Ateneo). 
  • kontakt i wsparcie specjalisty Google Ads na każdym etapie współpracy. Dodatkowo wychodzimy z założenia, że tylko w miłej atmosferze współpracy można osiągać ponadprzeciętne wyniki. 
Zapoznaj się z przykładowymi pakietami Google ADS, następnie wypełnij niezobowiązujący
brief reklamowy a my na podstawie tych informacji przygotujemy ofertę dla Ciebie.


Przykładowe pakiety:

Ceny pakietów Google ADS

Masz inne pytania lub problem z wypełnieniem briefa reklamowego? Zadzwoń na nr: 608 386 316 lub napisz przez formularz kontaktowy