Artykuły sponsorowane - content marketing zewnętrzny | Ateneo.pl

Content marketing zewnętrzny

Poprzez Content Marketing Zewnętrzny rozumiemy przygotowywanie artykułów, które następnie dystrybuujemy na portalach i blogach w formie art. sponsorowanych.

Przed przystąpieniem do prac dokładnie analizujemy grupę odbiorców oraz Pańśtwa potrzeby. 

Zapoznaj się z przykładowymi pakietami na Content Marketing zewnętrzny, następnie wypełnij niezobowiązujący brief reklamowy a my na podstawie tych informacji przygotujemy ofertę dla Ciebie.
 
Przykładowe pakiety:
AktywnośćPrzykładowy pakietOpis
Prace przygotowawcze
Analiza grupy docelowej
Grupa docelowa i targetowanie to podstawowe elementy udanej kampanii CM i gwarancja dotarcia do potencjalnych klientów. Dokładne określenie osób, które będą odbiorcami, pozwoli na efektywniejsze wydawanie budżetu, uzyskanie większej ilości klientów i szybszy rozwój biznesu.
Content marketing zewnętrzny
Gwarantowana ilość publikacji artykułów sponsorowanych na portalach i blogachmin.
8 / miesiąc
Wyszukujemy blogi i portale lokalne oraz ogólnopolskie, a następnie publikujemy treści. Publikacje są wykonywane zgodnie z analizą grup docelowych oraz w jak najbardziej popularnych miejscach (w ramach ustalonego budżetu). Miejsca do publikacji oceniamy również pod kątem mocy SEO, a każda treść jest odpowiednio zoptymalizowana w celu maksymalizacji jej wpływu na pozycjonowanie.
Ilość przygotowywanych artykułów przeznaczonych do publikacji4 / miesiącIlość przygotowywanych treści, które następnie będą dystrybuowane na portale zewnętrzne.
Inne
UmowaMinimum
6 miesięcy
Formalności związane z umową współpracy umożliwiające rozpoczęcie działań.
Raportowanie miesięczne
Przygotowujemy każdego miesiąca podsumowanie wyników prowadzonej kampanii.
Dla kogodystrybucja artykułów w średniej cenowo grupie witrynPakiet powinien być dostosowany do aktualnych potrzeb content marketingowych Twojego biznesu.
Budżety
Sredni budżet na 1 publikację do wydania na portalach zewnętrznych600 złBudżet przeznaczany na opłacenie publikacji na portalach i blogach. W przypadku jego niewykorzystania przechodzi na kolejny miesiąc. Dysponujemy bazą witryn z różnych grup cenowych (po analizie Pańśtwa firmy zarekomendujemy odpowiednią grupę cenową portali).
 
Poproś nas o bezpłatną wycenę, wypełnij brief reklamowy lub napisz przez formularz kontaktowy