Strategia content marketingowa - copywriting oferta | Ateneo.pl

Content marketing wewnętrzny

Poprzez Content Marketing wewnętrzny rozumiemy przygotowywanie różnych rodzajów treści przeznaczonych na strony internetowe: teksty blogowe, poradniki, teksty SEO, notki prasowe itp. 

Przed przystąpieniem do prac dokładnie analizujemy grupę odbiorców. Co najważniejsze, pamiętamy o wyszukiwarkach tak aby treść naturalnie się pozycjonowała i sprowadzała odpowiedni ruch. 

Zapoznaj się z przykładowymi pakietami na Content Marketing wewnętrzny, następnie wypełnij niezobowiązujący brief reklamowy a my na podstawie tych informacji przygotujemy ofertę dla Ciebie.
 
AktywnośćPrzykładowy pakietOpis
Prace przygotowawcze
Analiza grupy docelowej
Grupa docelowa i targetowanie to podstawowe elementy udanej kampanii CM i gwarancja dotarcia do potencjalnych klientów. Dokładne określenie osób, które będą odbiorcami, pozwoli na efektywniejsze wydawanie budżetu, uzyskanie większej ilości klientów i szybszy rozwój biznesu.
Content marketing wewnętrzny
Treści poradnikowe
niespecjalistyczne + infografiki
Treści na tematy ogólne (niespecjalistyczne), pisane przez zawodowych Copywriterów jednak nie będących specjalistami z danej branży. Ich celem jest wyczerpanie zadanego tematu bez wchodzenia w szczegóły charakterystyczne dla tekstów specjalistycznych. Treści uwzględniają aspekty SEO i są uzupełnione profesjonalnymi infografikami / grafikami. 1 artykuł (ok. 6-8 tys znaków) + infografika (ok. 3 godziny pracy).
Przykłady tekstów niespecjalistycznych z infografiką:
- https://bit.ly/3jwoP4K
- https://bit.ly/3hi TLDq
Treści poradnikowe specjalistyczne + infografiki
Treści specjalistyczne, pisane i przez zawodowych Copywriterów będące konsultowane ze specjalistami z danej branży. Ich celem jest wyczerpanie zadanego tematu w sposób charakterystyczny dla tekstów specjalistycznych. Treści uwzględniają aspekty SEO i są uzupełnione profesjonalnymi infografikami / grafikami.
Przykłady tekstów specjalistycznych z infografiką:
- https://bit.ly/3hjKaMQ
- https://bit. ly/2OTolrn
Teksty niespecjalistyczne do produktów
Rozwijamy opisy produktów z materiałów dostarczonych przez klienta. Uwzględniamy aspekty SEO. Długość ok. 2, 5 tys znaków. 
Teksty specjalistyczne do produktów
Rozwijamy opisy produktów z materiałów dostarczonych przez klienta konsultując każdy opis ze specjalistą z danej branży. Długość ok. 2, 5 tys znaków.
Teksty seo do kategorii
Treści mające na celu uzupełnić kategorie produktowe / usługowe o niezbędne słowa kluczowe. Długość ok. 2 tys znaków.
Notki prasowe (treści PR)
Publikujemy notki prasowe komunikując kluczowe informacje firmowe (np. nowe produkty, usługi, wydarzenia itp. ). Treści opracowywane są wraz z grafikami i mają min. 5 tys znaków.
Inne
UmowaMinimum
6 miesięcy
Formalności związane z umową współpracy umożliwiające rozpoczęcie działań.
Raporty
Przygotowujemy każdego miesiąca podsumowanie wyników prowadzonej kampanii.
Liczba roboczogodzin23Liczba godzin przeznaczonych na przygotowanie contentu.
 
 
 
Poproś nas o bezpłatną wycenę, wypełnij brief reklamowy lub napisz przez formularz kontaktowy