Trochę o naszej agencji Inbound Marketing

Agencja inbound marketing

Zajmujemy się dostarczaniem precyzyjnego, doskonale stargetowanego ruchu na strony internetowe oraz budową wizerunku w sieci.

Jak pracujemy?

Każda firma jest unikalna i nie ma jednego przepisu na sukces, dlatego uważamy, że podstawą każdej wartościowej kampanii jest indywidualnie dobrana strategia oparta na celach i monitorowana odpowiednimi KPI.

Na co dzień komunikujemy USP (Unique Selling Points) naszych klientów poprzez przemyślane strategie inbound marketingowe łączące w spójną całość kampanie Google i Facebook ADS, Social Media, Content Marketing, SEO, Web Design, PR Internetowy i Email Marketing. 

praca_biuro_ateneo

Dla kogo pracujemy?

Obsługujemy na stałe kilkudziesięciu klientów, którzy w miarę swoich potrzeb wciąż do nas wracają. Dzieje się tak, ponieważ traktujemy każdą firmę tak samo poważnie, starając się dopasować rozwiązania do jej potrzeb i możliwości budżetowych. Pracujemy dla dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, świadcząc usługi z szeroko rozumianego Inbound Marketingu.

Transparentność

Nasze działania są transparentne. Oznacza to, że informujemy o każdym naszym kroku i pomyśle, jaki planujemy zrealizować w stosunku do Twojej firmy. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad tym, co robimy i będziesz mógł na każdym etapie współpracy zasugerować odpowiednie rozwiązania.

Nasz zespół

Jesteśmy specjalistami z kilkunastoletnim doświadczeniem. Tworzymy stabilny, wyspecjalizowany team strategów, marketerów, specjalistów Google i Facebook ADS, programistów, SEOwców i projektantów graficznych mających duże doświadczenie digitalowe. Każdy z nas dobrze zna się na swojej dziedzinie, dzięki czemu czujemy się kompetentni w realizacji kampanii dla naszych obecnych i przyszłych klientów.  

Jak nawiązać kontakt?

Niezależnie od Twoich wymagań i budżetu pomożemy Ci wykorzystać to, co internet ma do zaoferowania Twojej firmie. Aby dowiedzieć się więcej, zwróć się po bezpłatną, indywidualną ofertę za pomocą formularza kontaktowego.

Mamy siedzibę w Bielsku-Białej i Andrychowie. Planujemy otworzyć oddział w Krakowie, jednak w obecnej sytuacji proponujemy w pierwszej kolejności zdalny tryb spotkań.