O nas | Ateneo.pl

O nas

Jesteśmy liderem wśród agencji SEO/SEM w swoim rejonie oferując kompleksowe działania począwszy od projektowania stron internetowych, po promocję w Social Mediach i wyszukiwarkach internetowych aż po aplikacje mobilne, sklepy E-commerce, analizy itp.

Agencja marketingowa

Jesteśmy agencją inbound marketingową realizującą zadania mające na celu pozyskiwanie ruchu i realizacji celi dla obsługiwanych stron internetowych. Nasz zakres usług obejmuje SEO, kampanie PPC, Social Media, budowę stron internetowych oraz aplikacji na facebook. Nasz zespół pomoże zbudować strategię internetową a nastepnie wdrożyć ją osiągając zakładane cele.

Poznaj nasz sposób pracy

Obsługujemy ponad 60 klientów, którzy w miarę swoich potrzeb wciąż do nas powracają. Dzieje się tak ponieważ traktujemy każdą firmę tak samo poważnie, starając się dopasować możliwe rozwiązania do jej potrzeb i możliwości budżetowych. Ponieważ nasi klienci są ekspertami w swoich dziedzinach staramy się korzystać z tej wiedzy jak najczęściej upewniając się, że nasze działania osiągną założone cele.

Nasze działania są transparentne, oznacza to, że informujemy o każdym naszym kroku i pomyśle jaki planujemy podjąć w stosunku do Twojej firmy. Dzięki temu posiadasz pełną kontrolę nad tym co robimy i będziesz mógł na każdym etapie współpracy zasugerować odpowiednie rozwiązania.

Gwarantujemy:

  • nowoczesne technologie
  • wsparcie techniczne niezależnie od etapu współpracy 
  • dostęp do wiedzy eksperckiej
  • przystępne ceny

Co nas wyróżnia?

Stabilny i doskonale wyspecjalizowany team programistów, projektantów i marketerów posiadający ponad 5 letnie doświadczenie w branży SEO oraz WEB Developingu. Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie, dzięki czemu posiadamy odpowiednią wiedzę począwszy od zarządzania projektami, projektowanie stron i aplikacji internetowych po copywriting i zarządzanie infrastrukturą serwerową.

Nie wahaj się skontaktować

Niezależnie od Twoich wymagań i budżetu, pomożemy Ci wykorzystać to, co internet ma do zaoferowania dla Twojej firmy. Nie wahaj się skontaktować z nami aby dowiedzieć się więcej, zwróć się po bezpłatną indywidualną ofertę za pomocą formularza na naszej stronie.

 


proszę zaczekaj chwileczkę...

proszę zaczekaj chwileczkę...