Blog | Ateneo.pl

Blog

20.04 2016 Wizytówka w Google Moja Firma - najważniejsza w lokalnym biznesie

Pozycjonowanie lokalne w najbliższym czasie będzie miało coraz większe znaczenie z uwagi na to, że firmy chcą celniej zawężać swój obszar działania, co niewątpliwie ma ogromne znaczenie w dotarciu do swojej grupy docelowej.

czytaj dalej

21.03 2016 Zagraj ze znajomymi z Messengera... w koszykówkę

Programiści w Facebooku nie próżnują. Właśnie pochwalili się ukrytą opcją w najnowszym uaktualnieniu ich Messengera. Teraz możecie spróbować swoich sił w rywalizacji ze znajomymi w rzucaniu piłką do kosza. Aplikacja jest bardzo prosta, a całość obsługuje się jednym palcem.

czytaj dalej

22.02 2016 Ciekawe zmiany w wynikach wyszukiwania

zmiany w google

czytaj dalej

12.02 2016 Tajniki copywritingu, czyli dlaczego nie każdy artykuł to dobry artykuł

Lubisz i chcesz pisać? Nie ma sprawy – rób swoje, ale pamiętaj, że dobry styl i poprawność językowa nie wystarczy, by poruszyć serca i umysły. Treść internetowa rządzi się swoimi prawami i potrzebuje czegoś więcej niż zgrabne sformułowania, by przynieść oczekiwane rezultaty. Sprawdź czego nie wiesz o tworzeniu skutecznych treści i wejdź na wyższy poziom copywritingu.

czytaj dalej

22.01 2016 Nowe obowiązki sprzedawców internetowych do rozstrzygania sporów konsumenckich, czyli platforma ODR w praktyce

Od 9 stycznia 2016r. weszły w życie nowe regulacje , przedsiębiorcy internetowi  na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013, zobowiązani są do poinformowania klientów o możliwości rozwiązywania sporów drogą elektroniczną, za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ORD (Online Dispute Resolution).

czytaj dalej

21.12 2015 Wesołych Świąt!

czytaj dalej

21.10 2015 Anatomia idealnego wpisu

Jak dobrze wiecie, dzisiejszy content marketing zdobywa coraz większe uznanie i przypływa do nas falami wprost zza oceanu. Bez wartościowej treści marketing internetowy praktycznie nie istnieje. Jednak jak tworzyć treści, które są interesujące dla naszego Klienta? Czy w każdym wpisie musi znajdować się bezpośrednia reklama? Zobaczcie anatomię idealnego wpisu, która pomoże wam przygotować wciągające treści.

czytaj dalej

01.07 2015 Najlepsze filmy 360° na YouTube

Cztery miesiące temu świat obiegła informacja, że YouTube wprowadza możliwość przesyłania filmów sferycznych 360°. Wszyscy z entuzjamem przyjęli tę nowinkę, ale ze względu na brak wielu specjalistycznych kamer tego typu, nie było nam dane cieszyć się dużą liczbą ciekawych filmów zarejestrowanych w ten sposób. Na szczęście teraz jest już lepiej!

czytaj dalej

25.06 2015 Skuteczny content marketing, czyli jak tworzyć treści, które wygenerują zysk

Współczesny klient jest dziś znudzony nachalnym przekazem reklamowym, który płynie do niego za pośrednictwem wszystkich kanałów komunikacji. Zazwyczaj traktuje go jako treść zupełnie bezwartościową i niepotrzebną. Z tego właśnie powodu content marketing, który opiera się na tworzeniu oryginalnych, unikatowych treści, pozwalający rozwiązywać klientowi jego problemy, staje się szalenie skutecznym narzędziem marketingowym.

czytaj dalej

05.06 2015 Jak zdobyć 125 tys. wyświetleń na Youtube

Oto moje kilka rad, z których możesz skorzystać jeżeli chcesz aby Twoje filmy był lepsze.

czytaj dalej


proszę zaczekaj chwileczkę...

proszę zaczekaj chwileczkę...